You are here

ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

alxbuy_slider_0_0.png

 

ALXBUY nedir?

  • ALXBUY, sadece teknoloji ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir pazar yeri uygulaması değildir.  (PAZAR YERİ = MARKETPLACE = Alıcılar ile satıcıları biraraya getirir). 
  • ALXBUY'da bilgi teknolojileri alanındaki üreticiler ve tedarikçiler ücretsiz olarak ürün ve hizmetlerini sergilerler. ALXBUY, yeni ürün ve çözümler konusunda tedarikçi ve üreticilerin ALXBUY uzmanlarını eğitmesini ve uzmanların bilgilerini güncel tutmasını sağlar.
  • ALXBUY, teknoloji alıcıları için avantajlar sunan yeni nesil bir satın alma platformudur. Alıcılar ALXBUY'da yer alan makaleleri, ürün bilgilerini, marka çözümlerini, başarı hikaylerini ve e-bültenleri okuyarak yeni ürünlerden ve yeni teknolojilerden haberdar olurlar.
  • Alıcılar, Teklif Talep Formu'nu doldurarak özel fiyat talebinde bulunurlar. 
  • Alıcılar, ALXBUY uzmanlarından yardım alarak kendileri için doğru ürün ve çözümleri belirlerler.
  • ALXBUY'ın EMEA bölgesinde yer alan 50'den fazla iş ortağı bulunmaktadır. Bu iş ortakları sistem entegratörü olarak alıcılara satış öncesi ve satış sonrası desteği ALXBUY üzerinden verirler.
  • Alıcılar isterlerse ek hizmet ve servisleri de ALXBUY üzerinden alabilirler. (Proje analizi, saha analizi, demo, rakip analizi, teknoloji danışmanlığı, bütçe planlama, proje yönetimi vb)
  • ALXBUY, alıcılara tüm maliyetleri, opsiyonları ve ödeme koşullarını açık bir şekilde göstererek teklif sunar. 
  • ALXBUY, alıcıları için bilgi teknolojileri projelerindeki tüm operasyonu koordine eder. (ürün belirleme, demo, özel fiyat, proforma, sipariş, teslimat, kurulum, destek)

 

MARKALAR

8MAN8MATE, Apple, Aselsan, Barracuda, Billion, Buffalo, Cisco, Dell Kace, Dell Sonicwall, Dlink, Emerson, Enerji365, Engenius, Eset, Fanvil, Formrack, GFI, Greentec, HPE, Honeywell, HS Network Manager, Huawei, Jabra, Kaspersky, Lilin, Magic-pro, Miniq, Motorola, Motorola Zebra, Necron Energy, Netwrix, Opzoon, Panasonic, Panda, Perle, Polycom, Promini, Qnap, Ruiji Networks, Sanal Santral, Sans Digital, Scala Storage, Seagate, Seemic, Sony, Stormshield, Tina, Ttec, Western Digital, Zavio, ZTE

 

Nereden alırım, nereden ucuza alırım, nereden indirimli alırım, indirimli fiyat, proje fiyatı, özel fiyat, kampanyası, kampanyaları, uygun fiyat, iyi fiyat, en iyi fiyat, ekonomik, indirimli, uygun, ucuz, istiyorum, ihtiyacım var, satan bayiler, satan yerler, iş ortağı, iş ortakları, bayisi, bayii, uzmanı, distribütörü, Türkiye, Türkiye ofisi, projesi, teklifi, satışı, satın al, projelendirme, teklif talebi, teklifi al ...