You are here

Yazılım Geliştirme

5thcore_yazilim-small_0.jpg

 

YAZILIM GELİŞTİRME

* Firmanıza özel yazılım ve uygulama geliştirme  (PHP, .net, Java)

* Endüstriyel uygulamalar (Scada, PLC vb )

* Bulut tabanlı yazılımlar

* Mobil uygulamalar

* Elektronik arşiv ve  doküman yönetim sistemi

* Üye/bayi sistemleri ve portalları

* Elektronik ticaret sistemi

* Web ve portal projeleri, Web tasarımı

 

ENERJİ365 - Enerji Yönetim Sistemi Yazılımı  (Ver 1.0)  

Bulut servisi olarak tasarlanan sistemle firmalar lokasyon, bina, kat, departman bazında aydınlatma, iklimlendirme ve diğer elektrik tüketimlerini raporlayabilir, istediği cihazın elektriğini uzaktan açıp kapatabilir, belirli bir zamandaki enerji tüketimini ve maliyetini ERP sistemine aktarabilir, performans ile ilgili değişik raporlar alabilir.

 
USTA - Network Marketing Yönetim Sistemi ve   USTA - Network Marketing WEB Sistemi (Ver 1.0)  (Proje 2012 yılında sonra ermiştir)

28 Aralık 2009 tarihinde Naf Gıda ile yaptığımız sözleşme kapsamında GAIA24 için NETWORK MARKETING YÖNETİM SİSTEMİ'ni geliştirmeye başladık.

Sistem tüm network marketing operasyonunun yönetimini ve üyelerin Web üzerinden sisteme erişerek bilgilerini kontrol etmelerini ve ürün siparişi vermelerini sağlayacak. 

 
 MAGIC PAYMENT Fatura Ödeme Sistemi  (Proje 2012 yılında sona ermiştir)

10 Mart 2009 tarihinde BRT Telekom'la yaptığımız sözleşme kapsamında FATURASHOP için MAGIC PAYMENT FATURA ÖDEME SİSTEMİ'ni geliştirmeye başladık.

Sistem Web üzerinde bayilerin sisteme erişerek tüm anlaşmalı kurumların faturalarını online ödeme işlemini gerçekleştirmeyi sağlayacak. 

 

5th CORE